субота, 7 травня 2022 р.

8 травня відзначають День Матері


У багатьох країнах світу відзначають

День матері 13 травня. В Україні - цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України.

Історія свята така: у 1908 році молода американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшановування матерів у пам’ять про свою матір, яка передчасно померла. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів.

Її старання увінчалися успіхом - в 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері як офіційне свято. Хоча по суті це - свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама - найголовніша людина для своїх дітей



Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.


В Україні мама з глибини століть вважається берегинею домашнього вогнища та людиною, яка є рідною для всіх нас.

День матері – це свято на честь матері, материнства, зв'язку матері з дитиною і вплив матерів на суспільство.

Мама – головна людина в житті кожного. Той, хто дав життя і віддав вам і вашим сестрам або братам всі свої сили, передав знання і досвід.

Поки живі наші батьки, ми залишаємося дітьми.


Що подарувати мамі на День матері?

Звичайно ж, увагу. Подаруйте їй квіти, її улюблені цукерки, прогуляйтеся разом по магазинах, почастуєте чимось смачним  – як порадувати маму в її день нехай підкаже вам ваша фантазія та знання її бажань і потреб.

Не забудьте сказати мамі, що ви її любите!






Немає коментарів:

Дописати коментар

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України — першу Конституцію незалежної української держави. Цей день назавжди залишиться знаменною датою в історії українського державотворення.Прийняття Основного Закону заклало фундамент для розвитку України як демократичної, правової, соціально справедливої країни – повноправної учасниці світового співтовариства.У Конституції закріплено правові основи незалежної України, її суверенітет та територіальну цілісність. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. Прийняття Конституції стало найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом – Днем Конституції України.Нехай це свято додасть нам сил та міцності духу для реалізації всього задуманого, досягнення миру та злагоди у нашій державі!Щиро бажаємо міцного здоров’я, мудрості та невичерпних життєвих сил!